Odzież dla tęgich pań

7 wrz

Każda kobieta bez względu na wiek i figurę chce atrakcyjnie wyglądać. Nie jest to łatwe, gdy niewiasta nosi odzież duże rozmiary. Projektanci i większość producentów udaje, że odzież duże rozmiary nikomu nie jest potrzebna. Kreatorzy mody tłumaczą, że projektują dla szczupłych pań, gdyż na szczupłej, a zwłaszcza na wychudzonej sylwetce ubranie dobrze się prezentuje.


odzież

Foto: static.freepik.com

Niektórzy producenci szyją więc odzież duże rozmiary,…

Niektórzy producenci szyją więc odzież duże rozmiary, ale fasony i tkaniny stosują takie jak w przypadku mniejszych rozmiarów. Dlatego też spotykamy na ulicach panie z nadwagą wciśnięte w obciskające ubrania, bo uszyte z takichże tkanin z dodatkiem lycry, widzimy tęgie panie w przezroczystych bluzeczkach i spódnicach, z dużymi dekoltami, bluzeczkami na ramiączkach itp. Tymczasem panie o obfitych kształtach wymagają innych tkanin i innych fasonów. Sklepy z odzieżą dużych rozmiarów nie mają wiele do zaoferowania.

fajne sukienki

Foto: i.pinger.pl

Często są to niezgrabne sukienki, workowate spódnice, płaszcze – namioty. Ciekawsze oferty proponują sklepy internetowe: luźne, ale nie za duże bluzki i sweterki, sukienki o wyszczuplających fasonach, atrakcyjne płaszcze i wygodne kurtki, dobrze skrojone spodnie. Zamiast bezowocnie poszukiwać ubrań w galeriach handlowych, lepiej przeszukać Internet.

Komentarze zostały zamknięte.

Skomentuj